ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

/Files/images/velo.gif

Життя не в тому, щоб жити,
а в тім, щоб бути здоровим
(Марціал, І ст. н. е.)

Здоров’я – це найвище благо, дароване людині Природою. Без нього життя не може бути повноцінним і щасливим. На жаль, досить часто ми (діти – через необізнаність, дорослі – через легковажність) бездумно розтринькуємо цей дарунок, забуваючи, що втратити здоров’я легко, а повернути – дуже важко, інколи неможливо.

Як не прикро, природа дарує здоров’я з однією умовою: його потрібно належним чином підтримувати, зміцнювати, тренувати. Якщо ж людина порушує цю умову, то Природа відбирає здоров’я і дарує його комусь іншому з тією ж умовою. Збереження і зміцнення здоров’я молодого покоління – найважливіша функція шкільної освіти.

Одним із пріоритетних напрямів реформування виховання учнів, є забезпечення повноцінного фізичного розвитку дітей, охорона та зміцнення їхнього здоров’я.

Завдання:

  • забезпечення фізичного і психічного здоров’я підростаючого покоління;
  • озброєння вихованців необхідними знаннями в галузі охорони здоров’я;
  • прищеплення умінь, навичок і звичок, що дозволяють запобігати дитячий травматизм, що сприяють збереженню здоров’я, працездатності і довголіття;
  • озброєння учнів знаннями фізіологічних основ процесів життєдіяльності людини, правил особистої гігієни, профілактики соматичних захворювань, психічних розладів, інфекцій, що передаються статевим шляхом, а також знаннями про шкідливий вплив на організм психотропних речовин.
Форми проведення:

Конкусні програми, естафети, виставки плакатів, брейн – ринги, квести, КВК, концертні програми.

/Files/images/Здоровий спосіб.JPG /Files/images/здоровя.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1379

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.