АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАКЛАДУ

Адміністрація закладу - це висококваліфіковані працівники, які плідно працюють та є прикладом для усіх працівників закладу.

Очолює колектив КЗПО "Центр дитячої та юнацької творчості" Семенівської міської ради

/Files/images/IMG_2824.JPG


Ткаченко Володимир Іванович - директор, відмінник освіти, лауреат премії імені Софії Русової


В своїй роботі дотримується демократичного стилю управління.В закладі створив згуртований, працьовитий, сильний колектив, який бере активну участь не лише в житті позашкільного закладу, а й міста.Весь свій досвід, душевні сили віддає роботі. Використовує новітні сучасні технології управління, постійно дбає про створення сприятливих умов для педагогів.


Нашим педагогам допомагають бути професiоналaми методисти закладу

Методична робота з педагогічними кадрами проводиться на високому рівні, використовуються різноманітні форми роботи з керівниками з метою підвищення їх педагогічної майстерності.

Криштопа Тетяна Володимирівна - методист

/Files/images/100_0615.JPG

Творча, сучасна, цікава та приваблива і як педагог, і як людина, у повному розумінні цього слова. Вона відверта та пунктуальна. Її цікавить все нове та дивовижне. Творчо і професійно організовує педагогічний процес та методичну роботу з педагогами./Files/images/IMG_3080.jpg

Баранов Борис Анатолійович - методист, керівник гуртків

Це людина від бога, подих великого доброго серця, з відкритою душею, закоханий у свою професію, у світ дітей. Володіє найсучаснішими методами виховання і навчання дітей та педагогів. Людина неспокійної вдачі енергійний, наполегливий, цілеспрямований.
/Files/images/4444.jpg Солодовнік Олена Василівна - педагог-організатор


Педагог з глибоким і цікавим внутрішнім світом, стійкою системою принципів і власним світосприйняттям.

Планує і організовує виховну роботу з дітьми. Вивчає індивідуальні особливості вихованців, сприяє розвитку їх здібностей, талантів, навичок самодіяльності, самоврядування, організації змістовного дозвілля і відпочинку. Настановленням і особистим прикладом утверджує повагу до принципів загальнолюдської моралі: правди, справедливості, відданості, патріотизму, гуманізму, доброти, стриманості, працелюбства, поміркованості, інших доброчинностей. Виховує повагу до батьків, жінки, культурно-національних, духовних, історичних цінностей України, стимулює дбайливе ставлення до навколишнього середовища.


Психологічний супровід освітнього процесу
здійснює практичний психолог
Неруш Дарина Михайлівна

/Files/images/btdyu/100_6363.jpg

Практичний психолог закладу керується етичним кодексом психолога, дотримується педагогічної етики, будує свою діяльність на основі доброзичливості, довіри в тісному співробітництві з усіма учасниками педагогічного процесу, підвищує рівень психологічних знань керівників, батьків, дітей, постійно підвищує свій професійний рівень.


Кiлькiсть переглядiв: 1003

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.